Image Skincare

Brand

Image Skincare(США)

Виробником IMAGE Skincare є компанія Image International Manufacturing, Inc., головний офіс якої розташований на 40 000 кв. м в окрузі Палм-Біч штату Флорида (США).

Дженна Ронерт (Janna Ronert), засновниця бренду та генеральний директор компанії, відкрила свій бізнес з виробництва космецевтичних препаратів у 2003 році, втіливши свою мрію. Диплом школи бізнесу та маркетингу Небраски, багаторічна дослідницька діяльність у фармакології, а також її особистий рекорд у галузі дистриб’юторського продажу відомого професійного косметичного бренду — усе лягло в основу нової космецевтичної лінії світового класу.

З 2005 року її чоловік Марк Ронерт (Marc Ronert), хірург у галузі пластичної та естетичної хірургії, к. м. н., член Європейської асоціації пластичних хірургів, став президентом компанії та директором з науки, очоливши клінічні дослідження в галузі естетичної косметології та пластичної хірургії.

Компанія IMAGE Skincare стрімко розвивається: вона починала з чотирма працівниками у 2003 році, а тепер у ній працює 150 людей, щороку здійснюються продажі на 50 млн доларів, щорічний приріст доходу складає 50%.

Сьогодні IMAGE Skincare — світовий лідер за співвідношенням ціна-якість і приростом обсягів виготовленої продукції, лідер у навчанні й галузі ведення бізнесу.

У наш час IMAGE Skincare — бренд, що зростає швидше, ніж усі інші косметичні фірми США. Компанія має дистриб’юторів у 80 країнах світу.

Усі препарати IMAGE Skincare розробляються у власній лабораторії компанії хіміками в ретельній співпраці з лікарями-практиками та пластичними хірургами, що дає змогу поєднати нові ідеї та нові активні інгредієнти для створення нових інноваційних продуктів. Лабораторія IMAGE Skincare має сертифікат FDA і проводить усі потрібні дослідження та випробування, які встановлені регламентом FDA для сертифікації інгредієнтів і препаратів, зокрема клінічні випробування за участю дипломованих пластичних хірургів у Європі.

Усю продукцію IMAGE Skincare виготовляють тільки в США на заводі в Каліфорнії. Тепер лінійка IMAGE Skincare налічує майже 100 препаратів: 61 — для використання вдома, 30 — для професійного догляду в салоні, 8 професійних пілінгів.

IMAGE Skincare пропонує повний асортимент продукції — від препаратів для домашнього догляду до професійних процедур для ексфоліації, тональних засобів і засобів, які захищають шкіру від ультрафіолетових променів.

Ексклюзивність концепції IMAGE Skincare полягає у використанні в препаратах високих концентрацій інгредієнтів при низьких показниках pH, що забезпечує швидше і глибше проникнення активних компонентів у шкіру. Компанія використовує найсучасніші технології та інноваційні формули, постійно покращує і модифікує склад своєї продукції, використовуючи останні досягнення науки й створюючи власні запатентовані молекули та сполуки.

IMAGE Skincare стимулює своїх клієнтів до постійного професійного навчання в галузі естетичної та медичної косметології на найвищому рівні — як у своєму навчальному центрі у Флориді, в усіх штатах США, так і в усьому світі на базі компаній-дистриб’юторів, гарантуючи своїм клієнтам успіх у продажу й використанні косметики.

Кожна лінія препаратів має свій колірний код. Лінії для домашнього догляду складаються з чотирьох базових препаратів: очищення, anti-age-сироватка, денний захисний крем для зволоження, нічний крем для відновлення. У кожній лінії є додаткові препарати для вирішення конкретних проблем, наприклад антибактеріальні лосьйони, освітлювальні сироватки, маски, гелі для повік. Препарати всіх ліній поєднуються між собою. Для ознайомлення з косметикою є два набори пробних препаратів Trial/Travel Kit, які містять три або п’ять найменувань з усіх основних ліній бренду по 5 мл у кожному, тому засоби для домашнього догляду рекомендувати й продавати просто. Кредо компанії: «Навчатися з IMAGE, працювати з IMAGE, робити бізнес з IMAGE — усе має бути легко!»

КОСМЕЦЕВТИКА

OK

Авторизація

Відновити пароль