JBP

Brand

JBP(Японія)

JBP — корпорація нового життя

Коли ми чуємо про Японію, то найперші асоціації, що виникають, — це традиції майстерності, технології виробництва й довголіття її жителів. Але якби треба було замінити ці три поняття одним, то коротко можна було б сказати — JAPAN BIO PRODUCTS CO., адже це одна з перших корпорацій у світі, яка ще в 1950-х роках почала досліджувати плаценти людського та тваринного походження. Результатом цієї багаторічної роботи науковців є фармацевтичні та косметичні продукти на основі екстракту плаценти, які ефективно використовуються в багатьох галузях медицини та космецевтики.

10 ДАНІВ JBP:

- У JBP вивчають плаценту людини та її похідні понад 60 років. Розвиток новітніх технологій дає змогу досягти дивовижних результатів у цій галузі.

- З 1974 року корпорація виробляє та реалізує препарат на основі людської плаценти Laennec injections — унікальний за своєю ефективністю імуномодулятор і гепатопротектор.

- Ін’єкції препаратів JBP широко застосовуються в Японії вже понад 46 років. Протягом усього цього часу не було ніяких нарікань щодо серйозних негативних і побічних ефектів.

- Представництва JBP відкриті в різних регіонах по всьому світу. У 2000-х роках філії були відкриті в Кореї, Китаї, Гонконзі, В’єтнамі, США й Тайвані.

- З 2011 року JBP працює в Європі, маючи головний регіональний офіс у Цюриху й дистриб’юторів у кількох європейських країнах. Найближчими роками компанія планує відкрити представництва у країнах СНД.

- Сьогодні JBP — світовий лідер на ринку виробництва гідролізату плаценти. Уся науково-дослідна діяльність відбувається на базі власного НДІ.

- Частка JBP у постачанні плаценти на світовий ринок становить майже 80%!

- Препарати компанії JBP — єдині продукти на основі людської плаценти, які дозволено законом використовувати для ін’єкцій.

- За допомогою нанотехнологій у JBP створюють унікальні атравматичні наноголки з ультратонкими стінками, якими можна вводити розчини навіть з високим показником в’язкості.

- На заводах корпорації фармацевтичні препарати й медичні вироби виготовляються із суворим контролем якості на будь-якому етапі виробничого процесу.

- Своїми продуктами Japan Bio Products Co., Ltd. формує нову якість життя людини.

OK

Авторизація

Відновити пароль