Jalupro

Brand

Jalupro(Швейцарія)

Jalupro — біотехнологічна компанія, орієнтована на розвиток інноваційних медичних препаратів для лікування різних патологій. Особливе значення компанія надає галузі естетичної медицини. Головний офіс компанії розміщено у швейцарському Лугано, що забезпечує виняткову якість продукції, яку вона виробляє. Бренд Jalupro вже давно відомий професіоналам у сфері косметології.

Інноваційні омолоджувальні ін’єкційні препарати Jalupro мають збалансований склад амінокислот і гіалуронової кислоти, причому амінокислоти орієнтовані просторово й можуть одразу вбудовуватися в синтез колагену клітинами шкіри. Продукти розроблені у двох формах — для молодої та зрілої шкіри. Ефективність цього препарату доведена понад 50 клінічними дослідженнями. Продукт Jalupro збільшує товщину, еластичність і зволоженість шкіри, зменшує її рельєфність, забезпечує довготривалий ефект при застосуванні протягом курсу.

Окрім препаратів для ін’єкційного внутрішньодермального застосування, компанія також має засоби для щоденного догляду за шкірою JALUPRO (Ялупро).

OK

Авторизація

Відновити пароль