Restylane

Brand

Restylane(Швеція)

Restylane — мистецтво бути першим, залишатися найкращим

Наприкінці 1980-х років шведський науковець і підприємець Бенгт Огеруп вирішив перенести свою наукову роботу з вивчення гіалуронової кислоти з лабораторії в реальний світ. І йому це вдалося! Світ дізнався про перші ін’єкційні препарати на основі модифікованої гіалуронової кислоти нетваринного походження, що мали подовжену дію та високий індекс безпечності. Так було створено перший препарат для контурної пластики Restylane.

Зберігаючи передові позиції протягом 20 років, тепер Restylane — це бренд № 1 з виробництва препаратів на основі гіалуронової кислоти. Це понад 30 млн проведених процедур у всьому світі. Це встановлений профіль безпечності, доведений десятиліттями.

Виробничий майданчик Restylane розміщений у Швеції та належить світовому лідеру з виробництва медичних препаратів — концерну Galderma. Це світовий науково-виробничий центр, потужності якого дають змогу виготовляти до 10 млн одиниць медичних препаратів щороку. Ці продукти мають сертифікати EU Notified Body, USFDA, CFDA, KFDA, TGA, їх широко використовують у всьому світі.

OK

Авторизація

Відновити пароль