Universkin

Brand

Universkin(Франція)

Universkin™ — фармацевтична компанія, розташована в технологічному парку Софія-Антиполіс на Лазуровому березі Франції. Її заснували у 2006 році відомі європейські науковці в галузі дерматології, пластичної хірургії, біології та хімії. Спираючись на інновації та численні клінічні дослідження, команда Universkin™ здійснила революційний прорив у догляді за шкірою, використовуючи принципи функційної дерматології.

Нині продукцію Universkin™ успішно застосовують у клініках дерматології, пластичної хірургії та естетичної медицини в 40 країнах світу.

Шкіра кожної людини унікальна, тому унікальним має бути й догляд за нею. Інноваційний підхід Universkin полягає у створенні індивідуальних формул залежно від потреб шкіри кожного пацієнта. Ретельний добір активних компонентів дає змогу ефективно подолати специфічні проблеми шкіри, зокрема зморшки, втрату еластичності, запалення, гіперпігментацію, схильність до висипів, сухість шкіри тощо.

Активні інгредієнти, застосовані у складі формул Universkin™, були дбайливо підібрані за результатами наукового аналізу 5136 медичних публікацій з 1977-го по 2017 рік. Для виробництва компонентів використовують високоякісну сировину від найкращих фармацевтичних постачальників. Для догляду за шкірою пацієнта застосовують протоколи та результати, отримані протягом численних клінічних досліджень.

Для створення індивідуальної формули проводять аналіз стану шкіри за допомогою анкети, структурованої за вісьма кольорами, де кожний колір відповідає восьми дисфункціям шкіри. Це допоможе визначити потрібні активні інгредієнти з 19 наявних.

Доступні 1159 комбінацій інгредієнтів і 57 різних концентрацій. Унікальна формула для догляду за шкірою створюється протягом рекордно короткого строку, менш ніж за одну хвилину, індивідуально для кожного пацієнта безпосередньо в кабінеті лікаря. З часом формула може бути змінена й адаптована відповідно до зміни способу життя, віку, стану шкіри, пори року та впливу навколишнього середовища.

OK

Авторизація

Відновити пароль